Dwie Córki

Dwie Córki

sobota, 7 listopada 2015

Od rysunku do realizacji (konkurs)

Olga ma już 6 lat. Na urodziny dostała w prezencie pluszowego kota - sama narysowała projekt, a pewna bardzo zdolna pani na jego podstawie uszyła zwierzaka.O tym jak powstają maskotki z rysunków dzieci mogliście przeczytać w poprzednim poście. Dziś chciałabym Wam powiedzieć, że wspólnie z Mają Mencel, właścicielką firmy Toys from Drawings spełnimy marzenie dziecka któregoś z Was! Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą główną będzie pełna realizacja dziecięcego projektu maskotki. Brzmi fajnie?

Ale to nie wszystko. Do końca tego roku kalendarzowego każde zamówienie złożone mailowo u Mai (info@majamencel.pl) z tajnym hasłem "MATKA CÓREK" uzyska 5% rabatu na realizację. Tylko pamiętajcie, że to są zabawki szyte z sercem i ogromną dokładnością - zajmuje to dużo czasu, a więc zamówienia składane miesiąc przed planowaną okazją, mają szansę na terminową realizację.


Konkurs polega na zrobieniu rysunkowego projektu wymarzonej zabawki przez Wasze dziecko <3


Rysunek należy:

- umieścić na swoim instagramowym koncie (prywatne konta muszą się "odprywatnić" na czas trwania konkursu lub po prostu skorzystać z facebookowej formy przesłania pracy). Hasztagujemy #odrysunkudorealizacji oznaczając jednocześnie @matka_corek i @toysfromdrawings. Super, jeśli będziecie obserwować nasze konta i zaprosicie do konkursu znajomych.

- wysłać używając wiadomości prywatnej na facebookowym fanpejdżu Matka Córek. Jak wyżej - będzie nam miło, jeśli polajkujecie nasze strony (klik i klik), a także zaprosicie znajomych do zabawy. To pierwszy taki konkurs - przyznać się, kto wcześniej słyszał o szyciu zabawek z dziecięcych bazgrołków.. tzn. dzieł? :)

Zasady*:

- konkurs trwa cały urodzinowy miesiąc Starszaka, czyli cały listopad 2015.
- koniec konkursu przypada na 30.11.2015 o godz.00:00
- zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w ciągu trzech kolejnych dni roboczych
- termin realizacji pluszaka to 20 styczeń 2016
- wszystkie konkursowe prace zostaną udostępnione na blogu i naszych fanpejdżach
- zwycięski rysunek Maja wybierze osobiście
- można zamieścić dowolną ilość projektów
- praca dziecka powinna być samodzielna (zaznacz przy projekcie jak ma na imię i ile ma lat)

*Ani Facebook, ani Instagram nie są organizatorami, administratorami czy fundatorami konkursu.


Jak się Wam to podoba? A jak to się sposoba Waszym dzieciom, gdy jutro im o tym powiecie? Ja wyczuwam dużo fajnej zabawy podczas tworzenia, projektowania i rysowania pluszaków. 

Rodzice, tylko pamiętajcie proszę, że to ma być samodzielna praca dziecka! Pozwólcie na niepohamowaną dziecięcą kreatywność i dajcie dojść do głosu dziecięcej fantazji. 

8 komentarzy:

 1. Tyle włożonego serca w zabawkach nigdy nie widziałam!! Obie Panie zrobiły to doskonale! Brawoo! :D:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. namawiaj młodą do twórczości :) nasza kotka jest turbomiękka - sama się prosi o tulenie. wszyscy ją uwielbiamy głaskać. co tu dużo mówić, jest doskonała <3

   Usuń
 2. :D "turbomiękka" kradnę to określenie! :) Jest super:*

  A poza tym - to trzymam kciuki za wszystkich małych artystów - a skoro zwycięski rysunek ożywi się właśnie moich dłoniach - to zapewnić uczestników pozostaje: Pluszaki BĘDĄ SUPER! :) Może jakąś tajną kieszonkę gdzieś się uda zrobić ;)

  Będę teraz codziennie rano, z niecierpliwością otwierała kompa - licząc na fantastyczne rysunki/malunki/wyklejanki - Więc dawać je wszystkie - potwory z pod łóżka, wróżki, syrenki, roboty - zwierzaki, aniołki, diabełki, smoki...Niech Wyobraźnia Będzie z Wami :D buziole / Maja <3

  no i oczywiście ---> Matka Córek - HUG for you :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to będzie konkurs roku :D co prawda rok się kończy, ale przynajmniej będzie z przytupem!
   mi się jeszcze podoba określenie "pluszkopad" <3 ;)

   Usuń
 3. Moj maluszek uwielbia slimaki :) Niestety sam nie namaluje :( Ma skonczone 6 mcy ;) Ale dobrze wiedziec ze istnieja takie mozliwosci jak realizacja namalowanego zwierzaka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapisz w takim razie kontakt do Mai i wróć za 3 lata :)

   Usuń
 4. Rewelacyjny konkurs. Moje dzieciaki już rysują!

  OdpowiedzUsuń