Dwie Córki

Dwie Córki

piątek, 22 maja 2015

Konkursy Polka Dot Baby & My Tulle Love


Polka Dot Baby #nicminiewisi


Silikonowe gryzaki Polka Dot Baby - prawda, że jest to przydatny gadżet dla zamotanego Malucha? Napisz w komentarzu pod zdjęciem na Facebooku dlaczego powinien trafić właśnie do Was i wygraj jednego z nich! Publicznie udostępnij posta i zaproś innych, chustowych znajomych. Zabawa trwa tydzień, 28 maja podamy zwycięzcę - aby gadżet miał szansę dotrzeć do Was przed Dniem Dziecka. Będzie super jeśli dodatkowo polubicie fanpejdż Polka Dot Baby i Nicminiewisi.Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany w ramach akcji promującej właściwe noszenie dzieci w chustach i nosidłach miękkich #nicminiewisi.
2. Konkurs polega na udostępnieniu grafiki na portalu społecznościowym Facebook (post publiczny), napisaniu komentarza, zaproszeniu do zabawy znajomych, opcjonalnym polubieniem fanpejdży Polka Dot Baby (fundatora nagrody) i Nicminiewisi (organizatora akcji).
3. Konkurs trwa od 22 maja 2015 do 27 maja 2015 godz.23:59
4. Zwycięzcę wylosujemy i ogłosimy 28 maja 2015 (czwartek) o godz.12:00.
5. Zwycięzca powinien niezwłocznie skontaktować się z Polka Dot Baby w celu potwierdzenia odbioru nagrody, wyboru nagrody i podania adresu wysyłki.
6. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór nagrody, 29 maja 2015 wylosujemy kolejną osobę.
7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook (ani z nim związany). Uczestnik przystępując do konkursu zwalnia ww serwisy od jakiejkolwiek odpowiedzialności mogącej powstać w związku z przeprowadzeniem konkursu.

My Tulle Love

My, matki, bardzo kochamy swoje dzieci. Ale czasem naprawdę mamy ochotę wysłać je w kosmos! Napisz dlaczego tak się dzieje i wygraj unikatową spódniczkę Silver Moon z połyskującego tiulu od MyTulleLove. Nagrodzimy najbardziej kreatywną mamusię. Udostępnij publicznie posta w serwisie Facebook lub Instagram i zaproś do zabawy znajomych w komentarzu pod zdjęciem. Dodatkowo na Instagramie dopisz hashtag #mytullelovekonkurs. Będzie nam miło, jeśli polubisz fanpage MyTulleLove i matka_corek lub klikniesz follow na Instagramie.


Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany przez Dominikę Zdrojewską "MyTulleLove".
2. Konkurs polega na publicznym udostępnieniu grafiki na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram, napisaniu odpowiedzi na pytanie "Dlaczego czasem najchętniej wysłałabyś swoje dziecko w kosmos?", zaproszeniu do zabawy znajomych, opcjonalnym polubieniem fanpejdży MyTulleLove i Matka Córek. Zdjęcia w serwisie Instagram dodatkowo powinny być otagowane #mytullelovekonkurs.
3. Konkurs trwa od 22 maja 2015 do 27 maja 2015 godz.23:59
4. Zwycięzcę wybierzemy i ogłosimy 28 maja 2015 (czwartek) o godz.12:00. W skład jury oceniających wypowiedzi konkursowe wchodzi właścicielka marki MyTulle Love i autorka bloga Dwie Córki.
5. Zwycięzca powinien niezwłocznie skontaktować się z My Tulle Love w celu potwierdzenia odbioru nagrody, wyboru rozmiaru spódniczki i podania adresu wysyłki.
6. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór nagrody, 29 maja 2015 wylosujemy kolejną osobę.
7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook (ani z nim związany). Uczestnik przystępując do konkursu zwalnia ww serwisy od jakiejkolwiek odpowiedzialności mogącej powstać w związku z przeprowadzeniem konkursu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz