Dwie Córki

Dwie Córki

wtorek, 13 maja 2014

Aus wieś

Mijają dwa tygodnie jak zapuściliśmy korzenie na wiosce. Oczywiście to nie taka prawdziwa wioska, tylko całkiem spore miasteczko, no ale lepiej brzmi jak mówię, że jesteśmy na wsi.
Pogoda jak w Bollywood - czasem słońce, czasem deszcz. Czaimy przez okno, szybki spacer, jeszcze szybszy powrót w ulewie. I tak w kółko. 
Dalci wiejskie powietrze służy. Je, śpi, uwielbia kąpiele w umywalce. Wypełnia ją już całą, za moment przestanie się mieścić. 
Olg wyjec standardowy, ale równie kochany. Wykorzystuje na maksa babcię, dziadka, ciocię, oglądanie bajek w TV. Znaleziona została kolekcja moich książek z dzieciństwa, bajek Disneya, więc ostatnie dni leczymy suche gardło, bo już wszyscy zostali zatrudnieni do czytania.Ogrody i łąki wszystkie nasze - terenów do hasania nie brakuje. A jakby kto pytał, to koniec tęczy jest właśnie tam, gdzie Babcia i Dziadek <3
Odwiedziliśmy też babcię-pra moich córek. Niesamowite jak pokolenia się spotykają. Młoda prababcię uśmiechami obdarowała, potem zżarła cyca, ulała na podłogę - nowe miejsce ochrzczone.


2 komentarze: